top of page

Esu Akvilė.

Mano vaikystė buvo kupina nuotykių ir poezijos, o paauglystė - savęs paieškų ir santykių stebėjimo. Visada norėjosi gilintis ir suprasti, išjausti jausmus, o kas apsunkina - paleisti.

Skirtingais gyvenimo etapais gilinausi į skirtingus dalykus, bet esminės vertybės išliko: ryšys ir santykis, atvirumas, tikėjimas, kad viskas įmanoma, dalintis - gera, komanda-bendras tikslas.

Šiuo metu įdomiausia - organizacijų valdymas ir vystymas, savivaldi organizacija, potencialo atskelidimas, perdegimo sindoromas, darbuotojų santykiai.

Todėl esu ČIA. Konsultuoju komandas ir individualiai. 

Žinau, ką reiškia būti pasimetus, jaustis vienišai komandoje, nematyti prasmės ir abejoti savo sprendimais ir pasirinkimais... Todėl kviečiu pasikalbėti.

Vienas pokalbis gali būti virsmo taškas.

as parke.jpg

Darbinė

patirtis

 

Darbinę patirtį pradėjau kaupti švietimo įstaigoje - bestudijuodama 2 kurse pradėjau dirbti direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Esu koordinavusi daug komandų, įgyvendinusi daug projektų, vadovavusi kelioms organizacijoms. Jau daugiau nei 20 metų dirbu skirtingose organizacijose, tad mano supervizija paremta ilgamete patirtimi.

Daugiau nei 15 metų vedu mokymus įvairiomis temomis Lietuvoje ir kitose šalyse, kelis metus VGTU magistrantams dėsčiau Žmogiškųjų resursų valdymą ir lyderystę.

 

Šiuo metu koordinuoju 2 padalinius Mokymosi namai "Patirčių slėnis" ir konsultuoju gyvai ar nuotoliniu būdu apie profesinę sritį.

Esu baigusi šias studijas:

Miunsterio akademija ir Vytauto Didžiojo universitetas (2,5 metų studijos)

Supervizija ir koučingas

 

Vilniaus universitetas

​​Informacijos ir komunikacijos magistras

 

Nuolat keliu komptetencijas, dalyvauju mokymuose ir seminaruose.

Taip pat esu Profesinių santykių konsultavimo narė.

 

Savanorystė yra neatsiejama nuo mano gyvenimo. Savanoriauju jau daugiau nei 20 metų skirtingose organizacijose. Tikiu, kad ši veikla sustiprino mano kompetencijas ir talentus. Taip pat tikiu, kad savanoriaujantis žmogus yra laimingesnis :)

Didžiausi mano savanorystės stiprinimo projektai Lietuvoje: suorganizuotas pirmasis savanorių festivalis, įgyvendinama Savanorystės ambasadorių programa, mokymų vedimas organizacijoms ir savanoriams. 

Studijos, mokymai
Savanorystė
bottom of page