top of page

A t s i l i e p i m a i 

 

 

"Supervizijos konsultacijos man priminė prischologo konsultacijas. Tik čia aš turėjau erdvę aptarti darbines stuacijas ir viską pamatyti aiškiau ir plačiau".

K., 36 m.

 

"Supervizija man buvo didelė pagalba, kai jos labiausiai reikėjo."

R., 50 m.

 

"Žaviuosi šios supervizorės įžvalgomis".

D., 53

 

"Nedrąsu buvo pradėti ieškoti pagalbos. Bet džiaugiuosi, kad atradau darbinės sferos konsultavimo formą."

V., 26

 

"Pradėjus naują darbą jaučiau labai daug įtampų. Supervizija padėjo jas išsklaidyti. Analizuotos temos: integracija naujame darbe, bendradarbiavimas su kolegomis, darbų struktūravimas."

A., 34

"Sunku apsakyti žodžiais visą tą procesą. Jis viduje ir tą puikiai jaučiu:) Buvau visiškai „įklimpusi“ į darbą. Beveik visą laiką (įskaitant ir laisvas dienas) mintys sukosi apie jį. Atidaviau visą save, o tai atsiliepė ir mano sveikatai. Jaučiausi išsekusi, demotyvuota. Jaučiau, kad nebesuimu gyvenimo į rankas ir tiesiog plaukiu pastroviui. Buvo labai sunku, nes, pripažinsiu, nesu iš tų žmonių, kurie greitai nuspręstų, imtųsi ir veiktų. Supervizijos dėka pradėjau labiau analizuoti esamą situaciją, o taiklūs supervizorės klausimai leido giliau pažiūrėti į tai, kas vyksta mano gyvenime. Mažais žingsneliai judėjau į priekį. Ir taip, dabar galiu drąsiai pasakyti, jei ne tada mano sprendimas lankyti supervizijas, būčiau dar ilgai kapanojusis (o gal net iki šiol) toje pačioje vietoje...

L., 30

bottom of page